Rekolekcje wielkopostne w dniach 23-28 marca 2017 poprowadził ks. Marcin Krępa. W pierwszym dniu młodzież wyruszyła na pielgrzymkę do Ludzimierza, przypominając nam o tym, że nasze życie jest nieustanną pielgrzymką. W każdym dniu rekolekcji były nauki dla poszczególnych grup, nie zabrakło dzieci, młodzieży, dorosłych, starszych i chorych. Wspólnie kończyliśmy dzień Apelem, dziękując Matce Bożej za wszelkie łaski i prosząc o owoce wynikające z nauk rekolekcyjnych; przez które dzięki ks. Marcinowi zgłębialiśmy tajemnice Bożego Miłosierdzia. Na zakończenie przeżywaliśmy rekolekcyjny dzień chorych - którzy niejednokrotnie niosą krzyż i ponoszą cierpienia towarzysząc tym Jezusowi w Drodze Krzyżowej.