W uroczystość Objawienia Pańskiego na Mszy świętej o godz. 11:00 uczestniczyli „Kolędnicy Misyjni”, którzy włączyli się w oprawę liturgii modląc się za swych rówieśników z innych krajów. Po uroczystym błogosławieństwie udali się do rodzin naszej parafii głosząc wszystkim radość z przyjścia Pana Jezusa na świat, dając w ten sposób świadectwo wiary. Kolędnicy opowiadali o problemach dzieci w różnych krajach oraz zbierali dla nich ofiary. W tym radosnym czasie Bożego Narodzenia nie zapominajmy o tych miejscach, gdzie jeszcze dużo dzieci żyje w trudnych warunkach. Właśnie poprzez modlitwę, dobre uczynki i ofiarę chcemy im pomóc, aby doznały pociechy i aby w ich sercach narodziło się Dziecię Jezus. Niech to kolędowanie zbliży nas wszystkich do Chrystusa i przez to przyczyni się do poznania Bożej miłości przez dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej, Kamerunu, Republiki Konga, Brazylii, Boliwii oraz Syrii i Libanu.