off

ZMARŁ †KS. PRAŁAT JÓZEF POREMBA

Informacje o pogrzebie ks. Prałata Józefa Poremby.

Wprowadzenie ciała do kościoła parafialnego Najświętszej Maryi Panny Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej we wtorek o godz. 15.00, gdzie zostanie odmówiony Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
O godz. 16.00 Msza św. w intencji śp. Ks. Prałata Józefa pod przewodnictwem biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża.
O godz. 18.00 kolejna Mszę święta w intencji śp. Ks. Prałata Józefa
Do godz. 20.00 ciało będzie wystawione w kościele parafialnym.

W środę o godz. 8.00 Msza św. w intencji zmarłego ks. prałata Józefa dla parafian.
Msza pogrzebowa pod przewodnictwem bpa Stanisława Salaterskiego w środę o godz. 12.00. Na tę Mszę św. prosimy zostawić miejsca w kościele wyłącznie dla księży koncelebransów, rodziny ks. prałata oraz delegacji Instytucji, Stowarzyszeń, Szkół.
Po Mszy św. żałobnej przewiezienie ciała na cmentarz parafialny i złożenie w grobowcu kapłańskim.

Prosimy o rezerwację miejsc na poszczególne Msze św. przez stronę internetową parafii. Możliwość rezerwacji pojawi się na stronie parafii NMP Szkaplerznej w Dąbrowie Tarnowskiej dziś o godz. 16.00.
Wszystkie uroczystości pogrzebowe będą transmitowane, link: Parafia Dąbrowa Tarnowska
Dobry Jezu, nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie.

W naszej parafii:
Ze względu na ograniczenia zachęcamy do modlitwy w intencji zmarłego ks. Józefa w naszej parafii.
Msza Święta za zmarłego ks. Prałata Józefa Porembe będzie w przyszłą niedzielę 29 listopada 2020 o godzinie 11:00 – w 7 dzień po śm.