off

18 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Otoczmy naszymi modlitwami osoby zarażone koronowirusem oraz przebywające w kwarantannie z naszej parafii. Okażmy im wsparcie i potrzebną pomoc.
  • Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych TP WSD po Mszy św. o 8.00. Taca przeznaczona jest na Kurię Diecezjalną.
  • W liturgii tygodnia będziemy przeżywać: we wtorek – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, w czwartek – święto Przemienienia Pańskiego, w sobotę – wspomnienie św. Dominika.
  • W Pierwszy Czwartek zapraszamy na 17.00 do modlitwy za powołanych z naszej parafii i o łaskę nowych powołań.
  • W Pierwszy Piątek Msze święte o godz. 7.00, 15.00 i o 17.30. Spowiedź z okazji I piątku miesiąca: we wtorek, środę, czwartek i piątek pół godziny przed nabożeństwami.
  • W najbliższym czasie nie będzie zmian tajemnic Różańca. Prosimy w tym miesiącu modlić się w intencji: Za wszystkie osoby, które pracują i żyją dzięki morzu, w tym marynarzy, rybaków i ich rodziny.
  • Ze względu na sytuację w naszej parafii nie będzie w tym roku Różańca na Żakówce. Nie planujemy również wyjazdu do Częstochowy.
  • Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.
  • W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty pół godziny po każdej Mszy św. Nie będzie czynna przed nabożeństwami.
  • Chcących spotkać się w ciszy z Jezusem zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, w piątek od 14.30.
  • Serdeczna prośba z Gminnej Pomocy Społecznej, aby wszystkie wnioski wysyłać elektronicznie.
  • Niech Bóg wszystkim błogosławi na czas wakacji.