off

17 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Otoczmy naszymi modlitwami osoby zarażone koronowirusem oraz przebywające w kwarantannie z naszej parafii. Okażmy im wsparcie i potrzebną pomoc.
  • Przeżywamy dzisiaj niedzielę synodalną. Składka dzisiejsza jest przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  • Z racji wspomnienia św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów dzisiaj po każdej Mszy św. Święty Krzysztof jest patronem naszego ks. Krzysztofa. Obejmijmy go szczerą modlitwą.
  • W liturgii tygodnia będziemy przeżywać: w środę – wspomnienie św. Marty, w piątek – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, w sobotę – wspomnienie św. Alfonsa Liguorii.
  • Zapraszamy w środę na nowennę na godz. 17.30. Także serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.
  • W Pierwszą Sobotę zapraszamy wszystkich czcicieli Matki Bożej na adorację wynagradzającą od godz. 17.00. Nie będzie odwiedzin chorych w tym miesiącu.
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych TP WSD po Mszy św. o 8.00. Taca będzie przeznaczona na Kurię Diecezjalną.
  • W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty pół godziny po każdej Mszy św. Nie będzie czynna przed nabożeństwami.
  • Chcących spotkać się w ciszy z Jezusem zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, w piątek od 14.30.
  • We wtorek od rana do wieczora badanie bydła w kierunku gruźlicy i białaczki. Pan weterynarz prosi o pozostawienie zwierząt w oborach.
  • Niech Bóg wszystkim błogosławi na czas wakacji.