off

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Otoczmy naszymi modlitwami osoby zarażone koronowirusem z naszej parafii. Okażmy im wsparcie i potrzebną pomoc.
  • Ze względu na stan kwarantanny w wielu domach, wiele potwierdzonych zachorowań, bardzo prosimy o korzystanie z maseczek w kościele i kancelarii. Gorąca prośba do osób przebywających w kwarantannie, aby nie stwarzać zagrożenia dla innych. Dotyczy ona również osób zawieszonych w pracy, oczekujących na dalsze badania. Pozostawajmy w swoich domach. Dla tych osób obowiązuje dyspensa od udziału w niedzielnych Mszach św. Zachęcamy do oglądanie transmisji z naszego kościoła. Niech będzie w nas odpowiedzialna miłość.
  • Składka z dzisiejsza jest przeznaczona na utrzymanie i prace w naszej parafii. Z serca dziękujemy za wsparcie.
  • W liturgii tygodnia będziemy przeżywać: w środę – święto św. Marii Magdaleny, w czwartek – święto św. Brygidy, w piątek – wspomnienie św. Kingi, w sobotę – święto św. Jakuba, Apostoła.
  • W przyszłą niedzielę modlić się będziemy w intencji kierowców i podróżujących. Przygotujmy nasze pojazdy, aby je poświęcić po Mszach św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy zanoszonej przez wstawiennictwo patrona kierowców i podróżujących.
  • Święty Krzysztof jest także patronem naszego ks. wikariusza – Krzysztofa. Otoczymy go modlitwą i złożymy mu życzenia.
  • Zapraszamy w środę na nowennę na godz. 17.30. Także serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego na godz. 15.00.
  • Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na WSD w Tarnowie.
  • W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do soboty pół godziny po każdej Mszy św. Nie będzie czynna przed nabożeństwami.
  • Chcących spotkać się w ciszy z Jezusem zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, w piątek od 14.30.
  • Dzisiaj zapisy na XXXVIII Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę. Zapisy tylko w parafii św. Jana Pawła II, osobiście, od 17.30 – do wyczerpania miejsc (150).
  • Niech Bóg wszystkim błogosławi na czas wakacji.