off

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

• Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych Róż Ojców i Matek oraz Rodzinnej Róży św. Jana Pawła II po Mszy św. o 8.00, a Róż Nauczycieli, Małżeństw, Rodziców modlących się za dzieci i Rodzin z Węgrzynówki po 11.00.
  • Ze względu na stan kwarantanny w wielu domach, dzisiaj oraz w najbliższe niedziele, szafarze nie będą odwiedzać chorych. Zwróćmy uwagę na wzajemne bezpieczeństwo i przestrzegajmy przepisów sanitarnych.
  • W liturgii tygodnia będziemy przeżywać: w poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, w środę – wspomnienie św. Bonawentury, w czwartek – wspomnienie NMP z Góry Karmel, w sobotę – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
  • W poniedziałek 13 lipca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. Początek o 17.30. Przynieśmy ze sobą lampiony i świece.
  • Zapraszamy również w środę na nowennę na godz. 17.30 – chciejmy przez przyczynę Maryi polecać Bogu nasze intencje. Można je składać przed Jej ikoną. Także serdecznie zapraszamy w piątek na nabożeństwo do miłosierdzia Bożego na godz. 15.00. To Godzina Miłosierdzia –  zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  • Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na utrzymanie i prace w naszej parafii. Z serca dziękujemy za wsparcie.
  • Chcących spotkać się w ciszy z Jezusem zapraszamy na codzienną adorację od godz. 17.00, w piątek od 14.30.
  • W czasie wakacji w piątki nie będzie Mszy św. o 17.30 – z wyjątkiem I piątku miesiąca. Również niektóre intencje księża będą odprawiać poza parafią.
  • W dniach 17-25 sierpnia odbędzie się XXXVIII Piesza Pielgrzymka Tarnowska na Jasną Górę. W tym roku w formie sztafety, codziennie po 3 grupy 150-osobowe. Dziewiątego dnia wszystkie grupy spotykają się na Jasnej Górze. Nasza grupa 22 pielgrzymuje w 2 dzień – z Zabawy do Książnic. Zapisy tylko w parafii św. Jana Pawła II, osobiście, 19 lipca od 17.30 – do wyczerpania miejsc (150). Decyduje kolejność zgłoszeń. Koszt 50 zł. od osoby + 30 zł. transport do Zabawy i z Książnic + 50 zł. transport do i z Częstochowy.
  • Niech Bóg wszystkim błogosławi na czas wakacji.